Pretty Little Liars – Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars, czyli po spolszczeniu Słodkie kłamstewka to serial telewizyjny emitowany na kanale ABC Family. Pierwszy odcinek został wyemitowany w czerwcu 2010 roku. Początkowo stacja zamówiła tylko 10 odcinków. Jednak po wielkim sukcesie serialu, w styczniu pojawiło się 12 kolejnych odcinków pierwszego sezonu. Następnie pojawiły się zamówieni na kolejne sezony i już jest podpisana umowa na sezon piąty, a aktualnie emitowany jest sezon czwarty.

Nowe odcinki serialu Słodkie Kłamstewka

Serial zdecydowanie ciekawy, odcinki wciągająca. Opowiada on historię grupy czterech przyjaciółek: Emily, Spencer, Arii i Hanny oraz ich zmarłej już przyjaciółki Alison. Dziewczyny dostają tajemnicze wiadomości, w który pewne „A” grozi, że wyjawi ich tajemnice. Oczywiście są to tajemnice, o których wiedzieć mogła tylko i wyłącznie zmarła Alison.

Obraz typowej szkoły amerykańskiej, wątki poboczne są bardzo dobrze skonstruowane. Gdy może się wydawać, że cała prawda wyjdzie za chwilę na jaw, akcja zmienia się o 180 stopni i dąży już w innym kierunku. Jeśli jeszcze ktoś nie zna tego serialu, to zdecydowanie powinien obejrzeć pierwszy odcinek, ponieważ te 45 minut wciągnie go do tego stopnia, że obejrzy kolejne sezony.