Przemiana Agnieszki Chylińskiej podczas programu „Mam talent”

Co by nie mówić o jury programu rozrywkowego  „Mam talent”, na pewno nie pozwala nam się nudzić. Przypomnijmy – składa się z trzech osób. Jako pierwsza występuje Agnieszka Chylińska – była rockmenka i buntowniczka w powyciąganym swetrze, która z odcinka na odcinek stawała się coraz bardziej kobieca, aż w końcu założyła różową sukienkę mini. Zmiana jej wizerunku oraz stylu muzycznego szokuje wiele osób, podobnie zresztą, jak jej wypowiedzi – pomimo tego, że są już o wiele bardziej stonowane niż kilka czy kilkanaście lat temu.

Wizerunek Agnieszki Chylińskiej w Mam Talent

To właśnie w odcinkach „Mam talent” widzowie zgromadzeni przed telewizorami mogli obserwować jej przemianę ze zbuntowanej nastolatki w piękną i pewną siebie kobietę.  Nie wszyscy oczywiście tę zmianę akceptują, twierdząc, że Agnieszka poddała się komercji, nie można jednak odmówić jej, że z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Aranżacje muzyczne są już kwestią gustu. Chylińska ma do powiedzenia najwięcej oczywiście w temacie śpiewu i bez pudła wyłapuje prawdziwe talenty muzyczne. Jeśli coś jej się nie podoba – nie waha się przycisnąć czerwonego krzyżyka i wyrazić głośno swojej niepochlebnej opinii.

Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że potrafiła doprowadzić jakiegoś uczestnika do płaczu. To wszystko jednak w ramach chłodnego profesjonalizmu, przez pryzmat którego ocenia śpiewających uczestników. Czy będziemy obserwować dalsza przemianę Chylińskiej, a jeśli tak, to w którą stronę teraz będzie zmierzać wizerunkowo i muzycznie? Czas i nowe odcinki „Mam talent” pokażą.