Spotkanie ze znajomymi? Drink Bar NAR!

Szukasz idealnego miejsca na spotkanie ze znajomymi przy kawie, drinku  bądź pysznym daniu kuchni tureckiej? Odkryj niezwykłe miejsce na mapie Warszawy! Urzeka swoim klimatem i oryginalnymi propozycjami z menu. Poznaj więcej powodów, dla których warto odwiedzić Drink Bar NAR!

Najlepszy drink bar warszawa

Drink Bar NAR to nowe wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Połączenie klimatu orientu i atmosfery niezwykłości sprawia, że to lokal, w którym można poczuć się jak w innym bajkowym świecie. W takiej atmosferze łatwo oderwać się od szarości dnia codziennego. Odwiedzając Drink Bar NAR, wybierasz podróż do świata smaków i aromatów, co jest zasługą menu, w którym znajdują się oryginalne drinki. Wszystko to dzięki starannie wyselekcjonowanym trunkom, a także orzeźwiającym dodatkom np. sokom ze świeżo wyciskanych owoców, które tworzą wyjątkowe kompozycje smakowe. Wszystkie propozycje w menu, łącznie z dodatkami są starannie wyselekcjonowane tak, aby trafić nawet w najbardziej wyrafinowane gusta.

Idealne miejsce na spotkanie w kameralnym lub w większym gronie

Wystrój i atmosfera w lokalu sprzyjają odprężeniu, a bogate menu pozwala wybrać alkohol na każde spotkanie: od piwa, po włoskie wina, musujące trunki i coś mocniejszego. Najbardziej ekscytującą pozycją w naszym drink barze są jednak oryginalne drinki. Do naszych prawdziwych hitów zaliczamy: Gin & Pomergranate, Orient czy Mango spicy mule. Spotkanie ze znajomymi nie musi być jednak czasem spędzonym wyłącznie przy drinku. Swietnym pomysłem będzie również skorzystanie z shishy. W ten sposób poczujesz się jak w Turcji. Klimat tego kraju mamy we krwi, dlatego zachęcamy do urozmaicenia każdej wizyty tureckim posiłkiem z naszego niezwykłego menu. Znajdziesz w nim zarówno przekąski, jak i dania główne. Różnorodność smaków i aromatów jest gwarantowana!

Propozycje oryginalnych drinków i orientalnych przekąsek dla każdego 

Nasz drink bar warszawa to nie tylko propozycje alkoholowe, ale również bezalkoholowe. Wśród nich są napoje, kawa, oryginalna kawa turecka, a także autorskie propozycje bezalkoholowych drinków. Wśród nich znajdziecie również sezonowe propozycje gwarantujące orzeźwienie w upalne letnie dni lub rozgrzewające w chłodne dni i wieczory. W drink barze NAR każdy z pewnością poczuje się wyjątkowo niezależnie od dnia i nastroju, w jakim nas odwiedza. Idealne po stresującym dniu lub na wyjątkowe okazje, aby celebrować niezwykłe momenty w kameralnym lub większym gronie. Wybierz Drink Bar NAR i ciesz się wyjątkowymi chwilami!