PyCharm 2020

Jesteś programistą Python”a i chciałbyś ułatwić sobie pracę? Jeśli tak to z pewnością zainteresuje Cię opisywane w dzisiejszym artykule oprogramowanie. PyCharm 2020 to zintegrowane środowisko programistyczne obsługujące framework Django. Program ten jest stworzony przez programistów z firmy JetBrains i wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji oraz udogodnień. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się, jakie są jego najważniejsze zalety i czy warto go kupić.

PyCharm 2020 – najważniejsze funkcje i udogodnienia

Program ten ma rozbudowane funkcje podpowiadania składni, a także analizy i refraktoryzacji kodu. W locie w sposób inteligentny automatycznie uzupełnia kod źródłowy, sprawdza błędy i wprowadza szybkie poprawki. Oprogramowanie to wykonuje wszystkie rutynowe czynności, dzięki czemu programista może zająć się bardziej istotnymi zadaniami. Znacząco poprawia to wydajność i skraca czas pracy nad projektami.
Inną wartą wspomnienia zaletą jest łatwa nawigacja pomiędzy plikami, klasami lub metodami. Oprogramowanie to obsługuje takie systemy kontroli jak Subversion, Mercurial, Perforce lub Git.
Warto wspomnieć również o takim udogodnieniu jak graficzny debugger, który umożliwia śledzenie wykonywanych czynności. To zintegrowane środowisko programistyczne obsługuje również testy jednostkowe. Program ten działa na takich platformach jak Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, 2003, XP, Mac OS 10.8 lub jego nowsza wersja, a także GNOME lub KDE desktop. Jak widać, jest to wielozdaniowy program, który znacznie ułatwia pracę programistom i przyspiesza realizację projektów.

Licencja dla każdego

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego praktycznego oprogramowania, możesz zdecydować się na jedną z kilku rodzajów dostępnych licencji. Do wyboru masz licencję do osobistego użytku komercyjnego lub licencję komercyjną rejestrowaną na firmę. Szkoły lub uniwersytety mogą zakupić specjalnie dedykowaną dla nich licencję edukacyjną. Możesz się zdecydować na rok, dwa, albo trzy lata subskrypcji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego oprogramowania, jego ceny oraz dostępnych wersji licencji dowiedź koniecznie https://www.vebo.pl/jetbrains lub https://www.vebo.pl/pycharm-professional-edition. W sklepie tym możesz także nabyć to oprogramowanie na korzystnych warunkach cenowych. Po dokonaniu zakupu otrzymasz drogą milową licencję, a także link do pobrania programu. Jest to szybki i prosty sposób na stanie się posiadaczem tego wielozadaniowego i znacznie ułatwiającego programistom pracę oprogramowania.