Gossip Girl – Plotkara

Serial, który zajmie wam bardzo dużo czasu i nie będzie mogli się od niego oderwać nawet na chwilę? Oczywiście, że znamy taki! Zdecydowanie jest nim Gossip Girl, czyli Plotkara z Upper East Side w Nowym Jorku. Jeśli macie dużo czasu, to usiądźcie wygodnie przed ekranami swoich komputerów i przygotujcie się na 121 odcinków, z których każdy będzie was trzymał w emocjach, we wzruszeniu, zazdrości i napięciu! Nie, to nie jest zbyt pozytywny opis tego serialu, ponieważ im więcej ludzi się przekonuje do tego serialu, tym więcej on zyskuje fanów.

O czym jest serial Gossip Girl?

O czym właściwie jest ten serial? O grupie bardzo bogatych znajomych i jednej blogerce, która śledzi ich życie i publikuje posty na ich temat. Można sądzić, że to utrudnia ich życie, ale jak jest w rzeczywistości? Przekonaj się sam!

Serena van der Woodsem, Blair Waldorf, Nate Archibald i Chuck Bass, oni odmienią twoje życie, jeśli tylko zechcesz poznać ich bliżej. Serial zyskał wielką popularność na całym świecie, ale niestety już zakończył swój żywot i nie będziemy mogli śledzić dalszych losów bohaterów, ponieważ 121 odcinek był tym ostatnim.

Dlaczego warto rozpocząć swoją historię z tym serialem? Z wielu względów. Między innymi dlatego, że każdy lubi patrzeć na młodych i bogatych mieszkających w apartamentach na najwyższym poziomie wieżowca i mających większe garderoby niż pokoje zwykłych ludzi mieszkających na Brooklynie.